Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Hrubieszów Osiedle Zielone

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

560 000 zł150 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 502 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem położony w w dzielnicy Lipice w Hrubieszowie, idealny dla dwóch rodzin lub inwestora. Atuty tej nieruchomości to przestronna 25 arowa działka z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 752 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom z możliwością wydzielenia niezależnego lokalu. Położony w Hrubieszowie przy ulicy Batalionów Chłopskich, w spokojnej okolicy, przy bezpiecznej-ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

449 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 945 m²

____ Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Jarosławiec, gmina Uchanie w województwie lubelskim. To idealna propozycja dla rodziny jako dom całoroczny lub wakacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Chełm

Rejowiecka,Chełm(Hrubieszów + 45 km)

1 099 000 zł194,65 m² 5 646,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Dom wolnostojący, budowany zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką budowlaną, oddany do użytku w 2012 roku. Projekt luna II, wysokość pomieszczeń 270 cm, w domu znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wirskiego

Słoneczne,Chełm(Hrubieszów + 45 km)

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta tylko W naszym biurze - na wyłączność! Oferta dotyczy przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Mieście Chełm Oś. Słoneczne na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Uchanie(Hrubieszów + 18 km)

400 000 zł134 m² 2 985,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 206 m²

Oferta sprzedaży - dom Z dużą działką | uchanie | woj. Lubelskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Uchanie, przy ul. Partyzantów, w gminie Uchanie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny(Hrubieszów + 40 km)

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Na sprzedaż oferuję Państwu dom jednorodzinny parterowy o powierzchni ok 60m2, usytuowany na działce o powierzchni 19 arów, zlokalizowany w Brzezinach gmina Kraśniczyn. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Metalowa

Słoneczne,Chełm(Hrubieszów + 45 km)

955 000 zł220 m² 4 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 019 m²

Dom łączący nowoczesność z tradycją Chełm, ul. Metalowa Prezentuję wyjątkowy dom przy ulicy Metalowej w Chełmie idealny dla rodziny, która szuka przestrzeni, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Nadtorowa

Śródmieście,Chełm(Hrubieszów + 45 km)

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowoczesny dom szeregowy z pompą ciepła Chełm, ul. Nadtorowa 29 Szukasz domu w cichej, spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko centrum Chełma? Ta oferta łączy komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szystowice

Szystowice(Hrubieszów + 18 km)

320 000 zł81 m² 3 950,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Dom z ogrodem i budynkami gospodarczymi Szystowice, gm. Grabowiec Powierzchnia domu: 81 m Powierzchnia działki: 29 arów Na sprzedaż oferujemy przytulny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Zawale

Horodło(Hrubieszów + 12 km)

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż zlokalizowany w pięknej okolicy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu na sprzedaż, który znajduje się w uroczej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł108,74 m² 3 117,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż niska kamienica o bogatej historii w Centrum Hrubieszowa Lokalizacja: ul. Staszica, hrubieszów Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 1/2 kamienicy, zlokalizowanej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Lipice,Hrubieszów

565 000 zł111 m² 5 071,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 6 nowych domów w zabudowie bliźniaczej. 6 mieszkań w stanie deweloperskim o powierzchni 111 m2 z garażami i ogrodami -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij